
Een warm briesje blaast door de nauwe steegjes. De was boven onze hoofden wappert zachtjes mee, deinend op de luchtstroming. De gekleurde hemdjes en shirtjes dragen bij aan de zomerse kleurenpracht die de straten van Lissabon uitstralen.
En alsof het nog niet genoeg is, alsof de mooie mozaïeken muren met hun mediterraanse patronen, de warm gekleurde luiken voor de ramen en de geschilderde gebouwen nog niet genoeg sfeer met zich mee brengen, is Lissabon ook nog een walhalla voor de street art liefhebber.
Deze eigenzinnige kunstwerken op elke hoek van de straat maken Lissabon nog vrolijker. Berlijn wordt zo geroemd om zijn bijzondere street art maar Lissabon is een geducht klein zusje. En waar het in mijn huisstad perfect past bij de grote, hoge alt-bau, waar het de grijze bouwwerken opvrolijkt en de oude panden nog mooier maakt, is het in Lissabon een tweede natuur. De kleurige prenten en schilderingen horen tussen de oranje en blauwe huizen thuis. Alsof het ooit zo bedoeld was.
Geen idee dat er zoveel street art is in Lissabon! Lijkt me een goede bestemming om research te doen voor Dutch Girl in London ;-)
Hahaha ja lijkt me ook een moetje nu! ;)
Zo gaaf allemaal! Prachtige foto’s!
Dank je!! :)
Wat een gave foto’s zeg! Ik ben gek op street art!! Ik kan ernaar blijven kijken!
Dank je Rowan! :) En ik ook, vind ’t ook zo fijn om gewoon een beetje rond te lopen en de mooiste street art tegen te komen!
Awesome :D
Ik ga er binnenkort heen waarschijnlijk. Ben benieuwd!
Oeeeeh leukleuk1 Ik heb nog wel wat tips voor je, geef maar even een seintje tzt :)
Wat is Lissabon toch een mooie stad! Te lang geleden dat ik er ben geweest, ik wil weer :) X
Jaaa man! Ik had ’t er van de week met Joppe over om dit najaar weg te gaan, Lissabon kwam direct weer naar boven als ideale locatie!
Wat een gave foto’s! We gaan in mei naar Portugal, misschien doen we ook een dagje Lissabon ^^ .
Oh dat zou ik zeker doen, Lissabon is geweldig! Het enige probleem is dat je dan wellicht niet meer weg wil ;)
Van mijn bezoek aan Lissabon kan ik me dus helemaal niet herinneren dat ik street art heb gezien. Boeee! Hoogste tijd om nog eens terug te gaan dus! Fijne plaatjes <3
Even een weekendje heen en weer vliegen voor een street art tour? :D
Jaa zo leuk, ik herken er een aantal. Mooie street art in Lissabon gezien!
Ik vond ’t ook zo’n verrassing om dat daar tegen te komen, had het niet verwacht in Lissabon :)
Hele gave foto’s!
Ben nog nooit in Lissabon geweest, maar wel supernieuwsgierig naar de stad. Mijn nichtje heeft er drie maanden stage gelopen en zoveel enthousiaste verhalen, waaronder ook de streetart!
Ahh Lissabon is zo heerlijk <3
Prachtig en kleurrijk!
Ik houd van het rauwe van Berlijn met het gekleurde randje. Over Lissabon heb ik nog geen mening: nog twee weekjes wachten…